• Ürün Görseli
  Avrupa imparatorlukların dağılmasıyla ulus devletlere dönüşür ve aydınlanmanın ardından sanayi kapitalizmine geçerken Osmanlı İmparatorluğu hep bir ümmet devleti olarak kaldı. Ne tam olarak aydınlanmaya girebildi ne de sanayi kapitalizminin getirdiği rüzgârı yakalayabildi. 
  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasıyla aydınlanma ve sanayileşme atılımı gibi kazanımlar çıktı ortaya. Ne var ki bunlar toplumca bir çaba karşılığı elde edilmiş kazanımlardan çok ilerici bir kadronun getirdiği düzenlemelerdi. O nedenle de toplum tarafından tam olarak sahiplenilmediler. 
  Son yüz yılda ülkemizde y...
  %15
  İNDİRİMLİ
  21,25 TL
 • Ürün Görseli
  Değerli insan bilim kültür ve devlet adamı Sayın Ahmet Taner Kışlalı'nın kişiliğinde Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve özellikle laik niteliğine yapılan hain saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum. - Ahmet Necdet Sezer  Anayasa Mahkemesi Başkanı Cumhurbaşkanı - Sevgili Ahmet Taner Kışlalı büyük bir yazar değerli bir bilimadamı ve tutarlı bir politikacıydı.- Bülent Ecevit Başbakan DSP Genel Başkanı - Genç Kışlalılarımız en miniğine dek Ahmet Taner Kışlalı'nın yolunu yani Cumhuriyetimizin aydınlık yolunu açık tutacak. Milyonlarca Kışlalı oluşacak ve inanıyorum ki onu yitirişimiz boş...
  %15
  İNDİRİMLİ
  25,50 TL
0 (850) 511 13 10
Kayışdağı Mah. Baykal Cad. No: 50/C1 / Ataşehir / İstanbul / Türkiye   Telefon : 0 (850) 511 13 10      
E-Posta : destek@tele1kitap.com
© 2018 Tüm Hakları Saklıdır